Warto wiedzieć | najezykach
Kiedy zaczyna siÄ™ semestr?

To zależy! Pierwsze kursy ruszajÄ… już w poÅ‚owie wrzeÅ›nia. Jednak jeÅ›li do tego czasu nie zdążyÅ‚eÅ›/Å‚aÅ› siÄ™ zapisać - nic straconego. Na poczÄ…tku października ruszajÄ… kolejne grupy, a jeÅ›li jakaÅ› grupa utworzy siÄ™ później - również możesz do niej doÅ‚Ä…czyć! :)

Jaka jest forma płatności?

Płatności można dokonać:

• przelewem na konto ING 31 1050 1025 1000 0092 4644 3148, W tytule wpisujemy imiÄ™ i nazwisko kursanta (lub nazwÄ™ firmy w której prowadzone sÄ… zajÄ™cia) oraz miesiÄ…c za który pÅ‚acimy, np. "Jerzy Jeżyk, rata za maj".

• za pomocÄ… szybkiego przelewu DotPay (dziÄ™ki linkowi wysyÅ‚anemu w wiadomoÅ›ci przez system Active Now).

• lub osobiÅ›cie w siedzibie szkoÅ‚y przy Mogielnickiej 31 lok.1.  - gotówkÄ… lub kartÄ… pÅ‚atniczÄ….

Informację o płatności za dany miesiąc kursanci lub rodzice otrzymują w wiadomości wygenerowanej przez system Active Now.

pobrane.png
pobrane (1).png
Co obejmuje cena kursu?

Cena w roku szkolnym 2020/21 zawiera koszt 35 tygodni nauki. JeÅ›li kurs przewiduje spotkania 2x w tygodniu, pÅ‚acisz za 70 lekcji, jeÅ›li raz w tygodniu - za 35. Każdy uczeÅ„ ma prawo do konsultacji online z naszym trenerem jÄ™zykowym w wyznaczonych godzinach - zupeÅ‚nie za darmo. Wszelkie materiaÅ‚y potrzebne do realizacji kursu sÄ… za darmo, za wyjÄ…tkiem przyborów papierniczych - te ze wzglÄ™du na obecnÄ… sytuacjÄ™ epidemiologicznÄ… uczniowie przynoszÄ… na zajÄ™cia sami.

Czy za opuszczone zajęcia się płaci?

W przypadku zajęć indywidualnych należy je odwoÅ‚ać najpóźniej 24 godziny przed rozpoczÄ™ciem planowanych zajęć. Można zrobić to za pomocÄ… wiadomoÅ›ci do lektora lub (zalecane) systemu Active Now.

Jeśli nieobecność nie zostanie zgłoszona na czas, zajęcia są pełnopłatne.

W przypadku zajęć grupowych nie trzeba zgłaszać nieobecności. Kursantowi przysługuje możliwość odrobienia zajęć w innej grupie o podobnym poziomie raz na semestr. Opuszczenie zajęć nie skutkuje obniżeniem raty za kurs.

Czym jest Active Now?

To system, którego użwamy do obsÅ‚ugi kursantów. Zaproszenie do zalogowanie otrzymujesz mailem po podpisaniu umowy. Za pomocÄ… systemu możesz opÅ‚acić zajÄ™cia, sprawdzić jakie byÅ‚y tematy poprzednich lekcji, zgÅ‚osić nieobecność etc.

Korzystanie z systemu jest caÅ‚kowicie bezpÅ‚atne dla uczniów.